Росіяни знищили другий за величиною зерновий термінал в Україні: фото та відео складів, охоплених полум’ям

Російські окупанти знищили у Миколаєві другий за величиною зерновий термінал в Україні. Про це повідомив голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель.

"Черговий російський ракетний удар, що сприяє глобальній продовольчій кризі. Російські війська знищили другий за величиною зерновий термінал в Україні в Миколаєві", – написав Боррель.

Він наголосив, що ця атака суперечить нещодавнім обіцянкам президента Росії Володимира Путіна щодо безпечного проходу через Чорне море з українських портів для торгового судноплавства.

"Дезінформація, яку поширює Путін, щоб відкинути звинувачення, стає все більш цинічною", — написав Боррель.

Як відомо, 4 червня російські окупанти обстріляли житлові квартали Миколаєва і порт "Ніка-Тера" у Корабельному районі міста. У результаті спалахнули склади, де зберігався зерновий шрот. Гасіння пожежі тривало аж до 6 червня. На знімках у соціальних мережах у неділю видно, що термінал охоплений полум’ям.

За інформацією мера Миколаєва Олександра Сєнкевича, на інфраструктурному об’єкті вогонь охопив площу в 10 тис. кв. метрів. Загалом пожежа знищила два складські приміщення. Жертв та постраждалих немає.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення