Розчленував 10-річну дівчинку та з'їв її печінку: з'явилися нові подробиці у справі канібалів, яких засудили на Хмельниччині за вбивство матері та дитини (відео)

Сергія Любенка, який 6 років тому вбив свою співмешканку 30-річну Катерину Обухівську та її 10-річну доньку Аню, суд засудив до довічного позбавлення волі. Його помічницю та коханку Юлію Бойко, яка допомагала вбивати дитину, засудили до 10 років за ґратами.

Все починалося як красивий роман. Катерина розмістила анкету на сайті знайомств. На неї відреагував чоловік – розумний, привабливий, високий. Але щастя тривало не довго. Досить швидко рідні почали помічати зміни у поведінці жінки, Катя стала мовчазною і пригніченою. Вона перестала стежити за собою, ходила сонна, ніби під впливом лікарських препаратів.

Згодом жінка взагалі зникла. Як пізніше з'ясують правоохоронці, новий знайомий Каті завіз її до лісу і застрелив.

Виявилося, що 10-річну доньку вбитої Катерини вбивця забрав у її рідного батька. Як повідомляє "Обозреватель", батько дитини повірив новому знайомому ексдружини і віддав йому доньку.

Після затримання Любенка поліцейські думали, що він психічно хворий, проте проведена експертиза це спростувала.

"Але як може бути нормальною людина, яка сотворила таке?!" – не можуть зрозуміти поліцейські.

Виявилося, що вбивця Сергій Любенко поклонявся Люциферу і був прихильником своєї вигаданої релігії, яка передбачає жертвопринесення і канібалізм.

До чорної меси нелюд готувався ретельно. Він спеціально чекав, поки дівчинці виповниться 10 років. Тіло дитини розчленував і разом із коханкою з’їв печінку.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення