У анексованому Криму дівчина на електросамокаті знесла візок із дитиною. Малечі залило кров'ю все обличчя і тіло. Наслідки аварії публікують росЗМІ.
Відомо, що напередодні в сімферопольському Гагарінському парку школярка влетіла на самокаті у візок з півторарічною дівчинкою. У дитини глибоке розсічення на лобі, її всю залило кров'ю. Дитину екстрено доправили до лікарні, де зашили рану. На щастя, обійшлося без переломів та струсів.
Дівчинка, яка в них врізалася, швидко сказала "Вибачте", сховалася від камери і одразу втекла з місця надзвичайної події на своєму самокаті. За словами матері постраждалої, за півтори години цього ж підлітка бачили в тому ж парку — вона продовжувала гасати на самокаті, забрудненому в крові дитини.
Пізніше з'ясувалося, що на самокаті каталася дівчинка з дуже впливової родини, у якій фігурує депутат Держдуми Криму та бізнесмени.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00