Схоже на звичайне морозиво: у продажу з’явився небезпечний для дітей продукт (фото)

Новий продукт, що може бути небезпечним для дітей, вільно продають у магазинах Києва. Ідеться про заморожений енергетик, який на вигляд мало відрізняється від звичайного морозива. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила професорка Київського національного торгово-економічного університету Олена Сидоренко.

"Слідкуйте за покупками дітей, які наразі на канікулах і мають кишенькові кошти та більше часу для самостійних розваг! Друзі, попереджаю, маємо новий продукт – енергетичний лід, як його активно презентують виробники, що є просто замороженим енергетиком, про вплив якого знають напевно всі споживачі! Звернулась мама двох дітей, що придбали цей енергетичний лід в маленькому магазинчику – ларьочок у народі (у велику мережу супермаркетів поки не надійшов). Діти не спали всю ніч – збуджені, серцебиття прискорене", – йдеться у дописі.

Олена Сидоренко наголошує: попередження про те, що вживати енергетичний лід можна із 18 років, на упаковці є. Але воно приховане склеювальним швом, а мало б бути великим шрифтом на видному місці.

"Дітям це продали! Реалізується разом з традиційним морозивом, має упаковку в кольорах згущеного молока (синьо-біло-голуба)! Склад фактично ідентичний енергетику "Нон-Стоп" (взагалі, склад всіх енергетиків, за різницею ароматизаторів, фактично однаковий, вплив суміші кофеїн + цукор непрогнозований)!", – попереджає професорка.

Водночас Олена Сидоренко не заперечує право на існування такого продукту, проте наголошує, що реалізатори порушили закон.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення