Скандал із сином Порошенка отримав продовження: дісталося невістці екс-гаранта з елітної російської родини

Політичний експерт Володимир Фесенко вважає, що скандал з сином екс-президента Михайлом Порошенко в Лондоні, де він танцює на сцені з російським репером Face, може дуже погано вплинути на репутацію Петра Порошенка.

Крім того, Фесенко стверджує, що розповсюджене відео з Михайлом Порошенко на концерті Face може бути політтехнологією.

"Те, що Дубинський це поширює з прозорим натяком, що це син Порошенка - це вже політтехнологія. Якщо це дійсно син, то це буде величезною іміджевою проблемою для Порошенка. Чи не катастрофою, але чимось схожим. Мажор є мажор! " - заявив Фесенко і додав, що це відео може стати "ідеологічною" проблемою для Порошенка, передають vesti.ua.

Експерт нагадав, що невістка екс-гаранта родом з Росії.

"У нас мало хто згадує, що невістка Порошенка з Росії, з елітної російської родини. Якщо з'ясується, що і молодший синок в російській тусовці і компанії, відразу ж виникнуть питання, як такий патріот виховав такого сина ", - стверджує експерт.

Невістка Порошенка - Юлія родом з російської елітної родини. Мати невістки Порошенка – Олена Эміліївна – працює в Асоціації банків Північного Заходу в Санкт-Петербурзі, займається розміщенням реклами у виданнях. А батько невістки Петра Порошенка – Лев Фараонович – військовий пенсіонер. Родичі Юлії проживають у Криму. Журналістам вони розповідали, що голосували на референдумі за приєднання Криму до Російської Федерації.

Однак експерт наголошує, що всі ці скандали, можуть зіграти проти екс-гаранта якраз під час активізації розслідувань проти нього в ДБР.

Нагадаємо, Михайло Порошенко, як і його сестри, навчався в Concord College в Лондоні. У 2019 навчання в коледжі коштувало 39 900 фунтів стерлінгів (близько 1,5 млн гривень). ЗМІ стверджують, що Михайло і його сестри зараз продовжують навчання в Лондоні.

21 лютого у Лондоні відбувся концерт репера Face. На кадрах видно, як молодий чоловік, схожий на Михайла Порошенка, піднявся на сцену, після чого виконавець Face прокричав "росіяни в Лондоні". Відео опублікував народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський.

Друге відео опублікував юрист Андрій Портнов. Де більш видно сина Петра Порошенка.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення