У Київській області рятувальники надали допомогу у транспортуванні хворої. Швидка допомога не змогла забрати жінку через нерозчищену від снігу дорогу. Про це повідомили у обласному ГУ ДСНС.
"До оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про необхідність допомоги у транспортуванні хворої, яка має надмірну вагу до карети екстреної медичної допомоги. Карета екстреної медичної служби не змогла під'їхати за адресою в зв'язку з нерозчищеною дорогою від снігу", - йдеться у повідомленні.
Рятувальники за допомогою медичних ношів провели транспортування хворої жінки до карети екстреної медичної допомоги. Стан хворої тяжкий, її було госпіталізовано.

12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22