"Сука, на яку ви можете покластися" - слоган, з яким собака балотується у Білий дім

 Lenta.ru

Американка Боббі Кейзер, господиня бордер-коллі Люсі Лу, розповіла про передвиборну програму своєї вихованки, яка збирається висунути свою кандидатуру на пост президента США в 2016 році. Про це пише The Huffington Post.

«У мене немає скелетів у шафі. Може тільки кілька кісток, але ніяких скелетів», - передала головну тезу Люсі Лу Кейзер.

Як повідомила Кейзер, Люсі Лу виступає за скорочення числа членів уряду, зниження податків і збільшення матеріальної підтримки психічного здоров'я громадян. Також бордер-коллі підтримує ліберальну еміграцію і право кішок і собак укладати шлюби між собою незалежно від свого віку і статі. Вона збирається пом'якшити умови носіння та використання мисливської і стрілецької зброї і в теж час посилити вимоги для отримання бойових засобів самозахисту.

«Будучи собакою, я прокидаюся кожен божий день з єдиною думкою і метою в житті: "Що я можу зробити сьогодні для моїх людей?"

Як багато людей з такою якістю ви знаєте?»- приводить The Huffington Post слова господині собаки-політика.

Люсі Лу є членом Indepandent партії («Партії незалежної лапи»), сім років тому стала градоначальником невеликого міста Реббіт Хеш в Кентуккі. Тоді їй вдалося обійти 13 конкурентів, у тому числі ще дев'ять собак, одну кішку, одного опосума, одного осла і одну людину.

На вибори Люсі Лу йшла під гаслом «Сука, на яку ви можете покластися». Мер в Реббіт Хеше не володіє ніякої реальної владою і не може ніяк впливати на суспільне життя.

Собака покинула свій пост 5 вересня 2015 року, перед цим її господиня заявила про плани вихованки балотуватися в президенти.

Вибори президента США відбудуться 8 листопада 2016 року. У липні того ж року Демократична і Республіканська партії проведуть Національний Конвент, на яких виберуть партійних кандидатів. Чинний президент США Барак Обама не може висуватися на третій термін.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення