25 листопада в центрі Одеси на вулиці Новосельського, 91 дві жінки впали разом із балконом – одна померла, друга перебуває у відділенні інтенсивної терапії у стані середньої тяжкості. Про це розповів заступник медичного директора з хірургічної роботи одеської лікарні Владислав Севергін.
У пресслужбі Головного управління ДСНС Одеської області 25 листопада зазначали, що виклик надійшов із Приморського району, де стався раптовий обвал балкона на третьому поверсі. Обох жінок, 1941-го й 1969 року народження, вдалося визволити з-під завалу, їх передали медикам.
Читайте більше про це: В Одесі обвалився балкон із двома жінками, вони опинилися у пастці під завалами (відео)
За словами Севергіна, пацієнтка 1949 року народження перебувала у вкрай тяжкому стані. Лікар зазначив, що в постражалої була "відкрита черепно-мозкова травма з пошкодженням головного мозку, множинні переломи ребер і правобічний пневмоторакс". Медики надали їй невідкладну допомогу, однак жінка померла приблизно за півтори-дві години після того, як її привезли до лікарні.
Медик уточнив, що на момент госпіталізації в постраждалої фіксували тиск "60 на 0" і відкриті ушкодження в потиличній ділянці голови.
Друга пацієнтка – жінка 1969 року народження – має множинні травми: переломи ребер справа з третьогого до 12-го, правобічний пневмо-гемоторакс, переломи поперечних відростків хребта, забійні рани кінцівок. Лікар описує її стан як важкий, але ближчий до середнього. Він додав, що вона перебуває в реанімації, бо після падіння була у стані шоку – як фізичного, так і психологічного.
Пацієнтці провели FAST-обстеження, КТ і встановили дренування плевральної порожнини. Їй надають усю потрібну терапію і, як сподівається лікар, завтра її переведуть у профільне відділення.
За попередніми даними ЗМІ, постраждалі не є родичками – імовірно, одна прийшла в гості до іншої.
13.12.25 | 20:00
13.12.25 | 17:39
13.12.25 | 11:50
12.12.25 | 13:27
09.12.25 | 20:15
09.12.25 | 18:02
08.12.25 | 15:00
08.12.25 | 11:22