Ціною власного життя: хлопець із Закарпаття врятував дитину з-під обстрілу в зоні АТО

 Обозреватель

Будівельник із Закарпаття Віктор Брензович ціною власного життя врятував дитину під час обстрілів в зоні АТО.

Про це ужгородський військовослужбовець Іван Белецький пише на своїй сторінці у Facebook.

"Віктор Брензович поїхав на будівельні роботи в село Первомайське, яке розміщене під Донецьком, ще перед війною, - пише Іван Белецький. - Важкі бої не злякали хлопця, і він залишився допомагати місцевим жителям і 93-й бригаді".

До початку одного з обстрілів маленька Настя з мамою були недалеко від дому. Артилерія терористів вдарила по вулиці. Маму контузило, відкинувши від доньки, а дівчинка стояла в сльозах посеред двору, навколо якого падали міни важкого калібру.

Віктор, почувши з укриття у сусідньому будинку плач дівчинки, вибіг її рятувати. "Хто відчував поряд приліт артилерії, той особливо розуміє його героїзм", - пише Белецький.

Вхопивши Настю на руки, він побіг до найближчого підвалу. Війти в двері не встиг, великий осколок розрізав його спину. Віктор загинув, але врятував дитину.

Жителі вулиці повідомили маму Віктора, яка живе у Великих Лазах Ужгородського району, про смерть сина, і попросили дозволу поховати його, як героя їх краю, в селі Первомайське. Мама дала згоду. Ховали закарпатця воїни 93-ї бригади.

"Пізніше від контузії та психологічної травми померла і мама Насті, - пише Іван Белецький. - Тепер дівчинці, як і всім жителям поряд з їх позиціями, допомагають бійці 128-ї бригади.

Мама Віктора тримає цю історію в собі. І все, що в неї залишилось - це фото сина на стінах в її кімнаті.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення