У Києві чоловік жорстоко зґвалтував жінку, аж до численних ушкоджень внутрішніх органів, а потім задушив

У Святошинському районі столиці чоловік зґвалтував та вбив жінку. Про це повідомили у пресслужбі Київської міської прокуратури.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що вбита пішла на побачення зі знайомим, який в 2005 році був засуджений за зґвалтування та крадіжку в Автономній республіці Крим. За гратами він мав провести 15 років, втім звільнився на кілька років раніше. Чоловік прийшов на зустріч з квітами, на місцевому ринку купив жінці на її прохання овочі та пригостив алкоголем. Втім, зустріч на природі закінчилось сваркою, під час якої чоловік зґвалтував знайому, а потім задушив. Після цього він накрив тіло жінки покривалом та втік додому", - повідомили у прокуратурі.

Випадок стався у серпні 2024 року в зеленій зоні у Святошинському районі. Саме там знайшли задушеною 69-річну жінку. Як згодом встановила експертиза, жертву зґвалтували, внаслідок чого вона отримала численні ушкодження внутрішніх органів.

Київською міською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо 50-річного чоловіка, який обвинувачується у зґвалтуванні та умисному вбивстві жінки (ч. 2 ст. 115, ч. 5 ст. 152 КК України). Санкція статті передбачає 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення