У поїзді "Укрзалізниці" жінку побили і намагалися зґвалтувати на очах у сина (фото, відео)

31 липня в поїзді "Маріуполь-Київ" стався жахливий випадок. Чоловік намагався зґвалтувати жінку на очах у її маленького сина. Про це пише сама жінка - Анастасія Лугова на своїй сторінці в Facebook.

Вона розповідає, що близько третьої години ночі вона прокинулася від того, що їй завдають сильних ударів по голові. Невідомий чоловік пробрався в купе до неї з сином в одних тільки трусах. Він притиснув її до ліжка за горло і продовжував бити. Далі спробував приставати - зґвалтувати, але тут прокинувся син жінки і почав кричати, щоб чоловік не чіпав його маму.

Чоловік спробував вдарити малюка, але жінка сказала, що зробить все завгодно, лише б той не чіпав її сина. Чоловік заспокоївся, зняв труси і почав цілувати їй ноги. Дитина в цей момент все бачила і сильно плакала.

Жінка вмовила чоловіка піти в його купе, щоб все відбувалося не на очах дитини. Він погодився.

В купе жінка помітила великий ніж і подумала, що немає сенсу кричати, адже якщо він прийшов і побив її, то зможе і зарізати. Але в якийсь момент її син знову почав плакати і жінка попросила піти і приспати його. Чоловік погодився, але сказав їй повернутися, інакше буде гірше.

Жінка з сином вирішили бігти до провідниці вагона за допомогою, але вона спала і нічого не зрозуміла. Далі вони побігли по вагонах і найжахливіше, що ніхто не поспішав їм допомагати. На допомогу прийшла лише провідниця іншого вагона, яка заховала їх у себе.

До слова, весь цей час насильник біг за матір'ю і дитиною. Начальник поїзда наказав затримати його, щоб передати в поліцію в Києві. У столиці насильника таки затримали.

Бідна Анастасія виклала на своїй сторінці відео себе побитої. Гематоми, синці не дають дивитися на жінку без болю і сліз. Різниця з тим якою вона була до цього випадку - вражаюча. Зараз дівчина перебуває в лікарні. У неї перелом щелепи.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення