У Росії смертник з криками "Аллах акбар!" підірвав себе у дворі управління ФСБ: є поранені (фото, відео)

Не менше шести осіб отримали поранення в результаті вибуху, який прогримів біля будівлі місцевого управління Федеральної служби безпеки в селі Учкекен в Карачаєво-Черкеській Республіці. Про це пишуть "Известия", посилаючись на джерела.

За попередніми даними, вибух влаштував смертник, який під'їхав до місця події на машині. Він вийшов з авто, забіг у двір установи і кинувся до співробітників служби, які перебували на території, після чого прогримів вибух. Сам смертник загинув. Фото з місця події опублікував Telegram-канал Mash.

За попередніми даними, машина, на якій пересувався зловмисник, з 2016 року списана на утилізацію.

Як повідомляє "Інтерфакс", розглядаються різні версії. Зокрема, невідомий, який підірвав себе біля входу в відділ ФСБ, міг належати до одного з екстремістських угруповань.

"За попередніми даними, чоловік поділяв погляди екстремістських угруповань і бандпідпілля", - заявило джерело видання і і додало, що перед вибухом зловмисник підійшов до групи силовиків біля входу в будівлю ФСБ і підірвав себе з криками "Аллах Акбар".

Також з'явилася інформація, що вранці в п'ятницю правоохоронцям надійшов дзвінок про підірваний підозрілий пакет. На місце відправили поліцію, працювало оточення. У цей момент до співробітників підійшов невідомий. Він відштовхнув одного з силовиків з оточення - підбіг до будівлі ФСБ і підірвався.

Особа нападника поки не встановлена, на місці працюють вибухотехніки.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення