У США 70-річний чоловік отримав рахунок на 1,12 млн за лікування від коронавірусу (фото)

У США 70-річний Майкл Флор отримав рахунок на 1,12 млн доларів за лікування від коронавірусу COVID-19. Про це напередодні повідомило видання The Seattle Times.

Флор боровся з хворобою рекордні 62 дня в клініці Swedish в місті Іссакуа недалеко від Сіетла. Його стан був настільки критичним, що медсестра нічної зміни тримала біля його вуха телефонну трубку, щоб чоловік зміг попрощатися з рідними. У чоловіка відмовляло серце, легені та нирки, проте він зумів вижити.

Тепер Майкл Флор отримав рахунок, який більше нагадує книгу, тому що він займає 181 сторінку і включає майже 3000 позицій.

Зазначено, що за час лікування палата у відділенні інтенсивної терапії обійшлася Майклу Флору в 9736 долара в день, а апарат штучної вентиляції легенів, який був потрібний літньому чоловікові протягом 29 днів - ще в $2835 за кожну добу. Ще приблизно в $300 тисяч обійшлися ліки. Підсумкова сума за лікування склала $1 122 501,04.

При цьому зазначено, що Майкл Флор бере участь в програмі медичного страхування для людей похилого віку Medicare, тому йому не доведеться платити значну частину загальної суми.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення