У столиці обирають запобіжний захід затриманим членам "Нацкорпусу": збільшується група підтримки та стягують силовиків (фото, відео)

У п'ятницю, 6 серпня, будуть обирати запобіжний захід затриманим представникам "Нацкорпусу", яких підозрюють в рекеті і створенні ОЗУ. Під будівлю суду для охорони приїхало не менше 10 автобусів поліції.

Щоб підтримати сімох затриманих членів "Нацкорпусу", під будівлю суду приїхали їхні побратими. До будівлі перед судом поліцейські пускають тільки по пред'явленню документів.

Нагадаємо, працівники СБУ затримали кількох членів харківського обласного осередку політичної партії "Національний корпус", яких звинувачують у створенні та участі в діяльності організованого злочинного угруповання, що спеціалізувалася на рекеті.

Нібито учасники ОЗУ протягом не менше трьох останніх років "кошмарили" заклади охорони здоров'я та підприємців, які надають ритуальні послуги на території Харківської області.

Правоохоронці вважають організаторами групи 27-річного вихідця з групи футбольних фанатів "Harkiv Hooligans"/"Kharkov City Patriots", і одного з лідерів місцевого осередку "Національного корпусу" Сергія Величка (відомого як "Чіллі-Віллі"), а також 31-річного учасника "Азова" Артема Мошенського.

Угрупованню на чолі з Мошенським та Величко інкримінується декілька епізодів кримінальних проваджень в Харківській області, серед яких вимагання з погрозами застосування насильства, умисним знищенням і пошкодженням транспорту.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення