У Верховній Раді є вже не один депутат, який виступає за відокремлення Донбасу - Медведев

 Обозреватель

У Верховній Раді України є кілька народних депутатів, які просувають ідею того, що Донецьку та Луганську області потрібно від'єднати від України, вони поки приховують свою позицію, але не виключено, що виступлять з нею публічно. Про це «Обозревателю» розповів позаштатний радник Президента України Олег Медведєв.

З напрацьованим спеціальним законом про вибори на окупованих територіях Донбасу потрібно ще прийти у Верховну Раду і провести це через парламент. А у Верховній Раді є люди, які більше думають про боротьбу з президентом України, ніж з президентом Росії. І у складі Верховної Ради є поки завуальовані люди, які ведуть справу до того, що Донбас треба з України виключити і відокремити, я не знаю, чи вийдуть вони публічно з підпілля зі своєю позицією », - сказав Медведєв.

Він уточнив, що проект закону для виборів на Донбасі повинен пройти складний етап зовнішніх переговорів.«Потрібно проводити зовнішні переговори в рамках тристоронньої контактної групи для того, щоб цей закон відповідав і норм ОБСЄ, і українському законодавству, і щоб була готовність російських маріонеток його сприйняти», - пояснив Медведєв.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення