19-річний блогер отримав тяжкі травми у київському метро, намагаючись зняти відео для соцмереж. Черговий зачепінг обернувся великою бідою.
Зі столичних телеграм-каналів відомо, що випадок стався у тунелі між станціями "Палац "Україна" та "Либідська".
Хлопець знімав контент і стояв позаду вагону — він зіткнувся з обладнанням всередині тунелю.
Від удару хлопець впав на колії та отримав перелом стегнової кістки, струс мозку та множинні забої. Його ушпиталили
Читайте також: У Львові підлітки-самогубці влаштували зачепінг на даху потяга (фото)


06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00