Український мільйонер із США відправив на Донбас безкоштовно 200 тонн гуманітарки і безпілотники для ЗСУ

 Голос Америки

Безпілотники і тонни гуманітарної допомоги відправив на схід України Віктор Паламарчук, який кілька років тому починав кар'єру в Америці з прибиральника, ставши мільйонером.

В українській діаспорі про власника компанії з перевезення вантажів Вікторі заговорили в 2014 році, коли почалася війна на сході України, передає «Голос Америки».

Пересилання з цих країн коштувала часом більше, ніж сам вантаж. Обсяг гуманітарної допомоги був настільки великим, що Віктор просив волонтерів підключити компанії конкурентів, вважаючи, що ніхто не повинен залишатися осторонь від подій на Донбасі.

Коли в ЗМІ повідомили, що у ЗСУ не вистачає безпілотників, Віктор на власні кошти закупив дрони ціною від 2,5 до 7 тисяч доларів.

«Ми їх закуповували у Франції і відправляли для волонтера Юрія Касьянова організації «Армія SOS», їх там доопрацьовували», — згадує бізнесмен. Всього за два роки він переслав безкоштовно понад 200 тонн гуманітарної допомоги для Збройних сил України.

Це стало можливим завдяки успішному бізнесу українця, якому після приїзду в США спочатку доводилося працювати прибиральником і будівельником. 6 років тому Віктор Паламарчук почав власний бізнес з перевезення вантажів. Зараз українець є власником великої компанії, яка займається доставкою посилок в Україну та інші країни.

У США Віктор також просуває українські продукти і зазначає, що американці цінують їх за якість.

Повертатися на батьківщину чоловік поки не збирається, стверджуючи, що в Америці займатися бізнесом легше та простіше.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення