В Одесі маленька дитина наковталась очищувача і отримала хімічний опік. Миючий засіб хлопчик випив, коли мати була у ванній. Хлопчика доправили до лікарні з гострим отруєнням та опіком порожнини рота.
Як уточнює "Думська", дитині півтора роки, а його матері 19. Нещасний випадок стався учора в багатоповерхівці на Академіка Сахарова.
"Хлопчик схопив пляшку з очищувачем, коли його мама на кілька хвилин вийшла у ванну. Коли вона повернулася, то побачила дитину в калюжі мийного засобу, за кілька хвилин у нього на шиї почали з'являтися червоні плями", - пише видання.
Одеські телеграм-канали публікують звернення до поліції:

06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00