Від голодної смерті врятували цукерки: в Росії 4-річна дитина провела 5 діб біля тіла померлої бабусі

СЕГОДНЯ

Педагоги і поліцейські Улан-Уде в Бурятії врятували малолітню дитину, яка помирала від виснаження у замкненому приміщенні. Хлопчик опинився у пастці після раптової смерті літньої родички. Зараз дитина госпіталізована у стані крайнього виснаження

На сполох забили в дитячому садку, куди малюк ходив регулярно. Коли його перестали приводити до дитсадка, працівники спробували додзвонитися бабусі хлопчика, що була його єдиним опікуном. Жінка на зв'язок не виходила, і тоді до неї додому відправили педагога.

На стукіт співробітниці дитячого садка ніхто не відповів, розповіла завідуюча дитячим садком N3 "Колобок" Тетяна Зарубіна. В результаті педагоги повідомили про подію до відділу поліції у справах неповнолітніх (ПСН) Радянського району.

26 лютого двері до квартири, в якій проживав хлопчик та його бабуся, відчинили співробітники поліції та органів опіки. Як виявилося, господиня оселі померла п'ять днів тому, а її онук перебував поруч.

"Від голодної смерті його врятували лише пляшка води та цукерки. Зараз хлопчик знаходиться в лікарні, він підключений до спеціального апарата харчування", – йдеться у репортажі. Життю хлопчика нічого не загрожує.

Причина смерті бабусі хлопчика встановлюється. Ймовірно опікунами дитини стануть найближчі родичі. Батьки малюка трагічно загинули нещодавно.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин