Відомого українського футболіста вигнали з поля за мерзенний вчинок: опубліковано відео

Апостроф

Український нападник Євген Селезньов "Акхісар Беледіє" отримав червону картку в матчі чемпіонату Туреччини за плювок в суперника.

Епізод стався в кінцівці першого тайму матчу з "Різеспором", який завершився з рахунком 1:1. Арбітр прийняв рішення видалити українця після перегляду відеоповтору.

"Селезньов таким чином відреагував на фол суперника, який стався за кілька хвилин до цього. Нам доведеться покарати Селезньова. Цей епізод стане прикладом для всього турецького футболу. Система VAR зробить його краще", - заявив головний тренер "Акхісара" Сафет Сушич

У нинішньому сезоні 33-річний Селезньов провів за "Акхісар Беледіє" три матчі у всіх турнірах і став автором двох забитих м'ячів.