"Виклик для всього світу і для України": експерт дав політичний прогноз на 2020-й рік

УНН

Потенційним викликом у наступному році для України може стати глобальна економічна криза, зазначає політолог Володимир Фесенко.

“Потенційний виклик, поки що це теоретичний прогноз, але є ризик глобальної економічної кризи. Це буде виклик для всього світу і для нас, оскільки ми дуже залежимо від глобальної економічної ситуації”, — сказав Фесенко.

За його словами, війна на Донбасі - так само залишиться одним із найважливіших викликів і у 2020-му році.

"Останні п’ять років, і в наступному році головним викликом для нас буде війна на Донбасі та системний конфлікт з Росією... Стало очевидно, що швидкого миру не буде і можливо взагалі не буде прогресу у мирному процесі, якщо Росія не піде на якість конструктивні компроміси“, — розповів Фесенко.

Він також наголосив на ще одному комплексі проблем, який залишиться актуальним у 2020 році — це соціально-економічна напруга.

“...потрібно збільшувати темпи економічного зростання, й президент поставив таке завдання перед урядом, але ми бачимо, що виконати це завдання буде вкрай важко, і поки що не дуже вдається. Це пов’язано з різними причинами, як внутрішніми так і зовнішніми”, — зауважив Фесенко.

Нагадаємо, під час зустрічі в "нормандському форматі" лідери країн-учасниць, зокрема, і Володимир Путін, узгодили обмін утримуваних осіб. Також нагадаємо, 29 грудня відбувся обмін утримуваних осіб між Україною та ОРДЛО. На підконтрольну Україні територію повернулось 76 утримуваних осіб.

загрузка...

Більше новин