На Львівщині чоловік убив односельчанина і намагався приховати злочин. Зловмисник кілька разів вдарив свою жертву ножем у груди під час конфлікту, після чого повідомив у поліцію, що загиблий нібито впав і помер внаслідок отриманих травм. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.
"20 грудня на оперативні лінію 102 надійшло повідомлення про смерть мешканця села Звенигород. За словами заявника, 34-річного односельчанина загиблого, чоловік впав у власному будинку зі сходів, спричинивши собі смертельні травми. На місці події правоохоронці виявили тіло 57-річного господаря будинку без ознак життя з ознаками насильницької смерті – чисельними ножовими пораненнями в ділянці грудей", - йдеться у повідомленні.
Як встановили поліцейські, у той день в гостях у загиблого перебував його односельчанин. Близько 20.00 між чоловіками виник конфлікт, під час якого гість кілька разів вдарив господаря ножем в груди, завдавши йому тілесних ушкоджень. Вони, як в подальшому встановили медики, стали причиною смерті. Переконавшись, що чоловік помер, гість повідомив про це у поліцію, вигадавши історію з падінням.
Зловмисник затриманий його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Досудове розслідування триває.
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51