За операцію на серці вимагав $11 тисяч: на Одещині завідувача відділення кардіохірургії затримали на хабарі (фото)

На Одещині затримали під час одержання неправомірної вигоди завідуючого відділенням кардіохірургії однієї з комунальних медичних установ Одеси. Про це повідомляє місцева прокуратура.

З’ясовано, що лікар вимагав та одержав 11000 доларів США хабара від пацієнта лікарні за проведення операції на серці з протезування висхідного відділу аорти.

За даними слідства, у медичному закладі систематично отримували гроші від громадян, які проходять лікування або потребують іншої медичної допомоги.

Медики, використовуючи своє посадове становище, організували механізм поборів із пацієнтів, які готуються до важких операцій на серці. Проведення таких операцій вони оцінювали від 80 до 400 тис грн, в залежності від їх складності та стану хворих.

Варто зазначити, що такого роду операції за законодавством України повинні проводитися безкоштовно, придбання протезів, клапанів шунтів тощо здійснюються за бюджетні кошти.

Наразі вирішуються питання щодо оголошення вказаній посадовій особі про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Тривають слідчі дії.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення