За вами стоїть вся Україна! Лист полоненим морякам від командувача ВМС

 Fakty.ua

Українським морякам, які були затримані під час проходження Керченської протоки, передали лист від командувача ВМС України адмірала Ігоря Воронченка

Послання українським морякам передали через їх адвокатів.

– Через адвокатів та інших, хто захищає українських моряків, захоплених російськими прикордонниками у Криму, кожному із затриманих передають лист від командувача ВМС України адмірала Ігоря Воронченка, – написав журналіст Антон Наумлюк на своїй сторінці в Facebook.

Він також опублікував текст листа.

Брати!

Я розумію, як вам зараз важко. Адже методи роботи спецслужб Росії ні для кого не є секретом. Я сам пройшов через це у 2014 році і добре знаю, як це бути у полоні, і що стоїть за сказаними вами словами під час допиту.

Найважливіше моє завдання зараз – повернути вас додому. Україна докладає всіх можливих зусиль для звільнення вас з полону, у тому числі із залученням світової громадськості.

Для вашого звільнення працює адміністрація президента України, міністерство закордонних справ, міністерство з питань тимчасово-окупованих територій, уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Червоний хрест, волонтери, правозахисники. Ми один екіпаж, одна сім’я, ми будемо боротися разом з вами до вашого повернення додому.

Ви діяли у рамках закону, професійно, відповідно до норм міжнародного морського права і діючих договорів. Закон, право на нашому боці і це розуміє весь світ. Відчувати страх – це нормально. Головне вірити у свою силу духу, берегти гідність і розуміти, що за вами стоїть вся Україна, весь цивілізований світ. Я пишаюся кожним з вас. Дякую за вірність Батьківщині і знайте, що ми робимо все для вашого повернення до рідних, які чекають зустрічі з вами.

Командир ВМС ЗС України, адмірал

Ігор Воронченко

27 листопада 2018 року

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення