Зачиняла, аби ніхто не бачив: на Одещині жінка морила маленьку донечку голодом

Жителька Білгорода-Днівстровського протягом півтора місяця морила донечку трьох з половиною років голодом, тримаючи її в оселі під замком, аби виснажене дитя ніхто не побачив. Про це повідомляє місцева поліція.

Про сім’ю, що перестала з’являтися на людях, півтора роки тому в поліцію повідомили її сусіди. Те, що побачили правоохоронці та представники соціальної служби, потрапивши в квартиру матері-одиначки, їх приголомшило. Своєю бездіяльністю громадянка, яка проживала з дитиною одна та отримувала від держави допомогу на її утримання, довела до виснаженого стану і себе, і свою маленьку донечку. Свій вчинок господиня пояснила тим, що, коли вдома закінчилися запаси продуктів, вона боялася виходити на вулицю, бо нібито переживала, аби в неї не відібрали дитину.

Жінку та дівчинку, яка з безвиході почала їсти побілку зі стін, негайно було госпіталізовано, а в подальшому вилучено з сім’ї.

В ході досудового розслідування, розпочатого за ст.166 (Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України, було встановлено, що мати не виконувала встановлені законом обов’язки щодо піклування про здоров’я та фізичний розвиток малолітньої дитини без поважних на те причин. Це призвело до того, що дівчинка набула значного дефіциту маси тіла та почала відставати у розвитку. Крім того було доведено, що в діях фігурантки вбачаються правопорушення, передбачені ч.2. ст.136 (Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані) та ст.126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Дочекавшись результатів експертиз, які були призначені в рамках слідства, за вказаними статтями фігурантці повідомили про підозру. Слідчі дії тривають. Вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав.

Правоохоронці наголошують громадянам, які можливо опинилися у складній життєвій ситуації: які б труднощі з вами в житті не трапилися, не варто опускати руки, адже завжди знайдеться вихід і люди, які підкажуть, де його шукати. Головне – не замовчувати проблеми, особливо, якщо вони стосуються не тільки вас, а й ваших дітей, бо за їх життя та здоров’я ви несете відповідальність.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення