Жах і сором: п'яний помічник депутата біля Кабміну пропонував юним правоохоронцям інтим (відео)

У мережі з'явилося цікаве відео, на якому нетверезий чоловік неподалік Кабміну розповідає поліцейським про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію та пропонує інтимні стосунки чоловікам.

За даними Telegram-каналу "Країна", чоловіка ідентифікували. У підписі до відео стверджують, що на кадрах - Ростислав Дзундза - громадський активіст.

Також стверджується, що чоловік є діючим помічником нардепа від «Слуги народу» Неллі Яковлєвої, та одним із засновників громадської організації «Союз католицької молоді».

У минулому він був членом Експертно-консультативної групи з реалізації Угоди про асоціацію України та ЄС при Мінсоцполітики.

2013-14 рр був членом Керівного Комітету Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (Steering Committee of the Eastern Partnership Civil Society Forum). Координатор робочої групи “Соціально-трудова політика і соціальний діалог” країн Східного Партнерства діяльність якої зосереджена на соціальній політиці та питаннях зайнятості країн-членів СхП із залученням також міністерств соціальної політики, профспілкових організацій та органів роботодавців.

2011-10 роках він працював координатором у проектах програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Невідомо, чи на відео дійсно той самій активіст та помічник депутата, але нецензурних висловлювань на ньому точно достатньо.

Відео 21+!

загрузка...
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення