Живуть на сміттєзвалищі і сортують відходи: у Миколаєві накрили табір ромів з купою дітей (фото, відео)

У Миколаєві поліцейські провели профілактичний рейд, у результаті якого притягли до відповідальності 11 нелегалів із Закарпаття. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Миколаївської області.

Так, на миколаївському сміттєзвалищі побутових відходів правоохоронці виявили декілька родин – 29 дорослих та 32 дітей віком від одного року до 17-ти.

"Під час перевірки документів поліцейські встановили, що більшість з них приїхали з Мукачевого Закарпатської області. Зі слів громадян, усі вони прибули до Миколаєва на заробітки - збирати та сортувати сміття. Проживають цілими родинами поруч зі сміттєзвалищем у тимчасових помешканнях, у яких відсутні умови для проживання дітей", - констатували у поліції.

За результатами профілактичного рейду відносно 11 дорослих складені адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей", які для прийняття рішення будуть направлені до суду.

Зараз поліцейські перевіряють законність перебування та працевлаштування в області вказаних громадян, а також факт можливого порушення трудового законодавства комунальним підприємством, якому належить сміттєзвалище. Крім того, буде ретельно перевірена інформація щодо можливої експлуатації дитячої праці.

Після проведення усіх перевірок, слідчими буде надана правова кваліфікація.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення