Громадського активіста Олександра Мандича, якого розшукували кілька днів, знайшли у стічній канаві далеко за Києвом.
Відомий 37-річний АТОвець з позивним "Ташкент" зник посеред ночі з власної квартири у столиці. Сусіди чули, як одного вечора до квартири Олександра ломилися 5-6 чоловіків. Тоді вони катували його близько години. Випадкові свідки бачили, як чоловіка волокли до машини чоловіки у масках. Вони розгледіли марку авто та номери, і це допомогло вийти на слід душогубів.
Першою, хто забив на сполох, була знайома добровольця Галина. Жінка навідалася у гості до Олександра і перше, що насторожило - незачинені двері у квартиру. Безлад, кров на стіні і навіть шматок зуба - ось що вона побачила і одразу викликала копів. У квартирі все було перевернуто, вікна на балкон відкриті.
За кілька днів Олександра Мандича знайшли мертвим. Посеред поля з бетонної труби, заваленої сміттям, дістали оголений, понівечений, пошматований ножами кривавий труп.
За підозрою у розправі затримали трьох чоловіків, але правоохоронці впевнені, що винуватців більше.
Статків чоловік особливо не мав, тому товариші вбитого впевнені: поперек горла душогубам стала антирейдерська діяльність Мандича.
21.01.25 | 17:27
20.01.25 | 19:55
20.01.25 | 19:15
20.01.25 | 18:20
18.01.25 | 18:00
18.01.25 | 16:00
18.01.25 | 14:00