На боротьбу з негодою у столиці виїхала важка артилерія. У Києві на повну потужність працюють дві снігоплавильні машини.
Потужність металевого монстру дозволяє переробляти 60 тонн снігу на годину. Буквально хвилина очікування, і від тонн снігу залишається пара і вода, яка по гнучкому шлангу стікає у дощову каналізацію.
Тала вода проходить кілька етапів очистки, тому бруд і хімікати, якими обробляють дороги, не потрапляють у стоки.
Дійсно крута річ. Щоправда, таких машин всього дві на Україну, бо ціна майже 750 тисяч доларів!
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34