Експартнер міністра аграрної політики замовив посадовця кримінальникам: каже, що зникло його зерно та гроші, але міністр не згоден (відео)

Замовив убивство міністра аграрної політики України. У столиці затримали американця і українку, які заплати понад 20 тисяч доларів за життя урядовця. Це справжня новина блискавка. У шоці був і сам міністр Роман Лещенко, бо страшну звістку, що його життя висіло на волосині чиновник дізнався коли зійшов з літака після тривалого відрядження за кордоном. Убити Лещенко хотів його колишній бізнес-партнер, бо той начебто украв у нього кругленьку суму грошей. Хто цей американець?

Іноземець, який раніше співпрацював з цілим міністром Аграрної політики України Лещенком, звинуватив експартнера фактично у крадіжці. Розповів, що той нібито поцупив його зерно і 250 тисяч доларів, чоловік навіть подав кілька судових позовів, але міністр ці звинувачення відкидає.

Згодом громадянин США звернувся до кримінальників і за гроші попросив, так би мовити "вирішити спірне питання".

Іноземця та українку, яка його супроводжувала, затримали.

На кадрах оперативного відео під час переговорів з кримінальником іноземець каже, що не замовляє вбивства опонента, але якщо так станеться, то він особисто не буде проти.

Історія має щасливий кінець. Поганця затримали, міністр залишився цілим і не ушкодженим. А ось що там із грошима і зерном, поки невідомо.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення