Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=3OaRtKYtmeQ&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=3OaRtKYtmeQ&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 На Київщині у конфлікті забудовника та активістів застосували зброю та пошкодили майно (відео)

На Київщині у конфлікті забудовника та активістів застосували зброю та пошкодили майно (відео)

Шарпанина, крики і погрози. За лічені хвилини до цих тривожних кадрів шалена вантажівка буквально чавить усе на своєму шляху і просто змітає припарковані автомобілі.

no video parsed

Зупинили скаженого водія лише постріли патрульних. Епіцентр бійки на тому ж місці : активісти з палицями нападають на забудовників. Це-околиці Києва. Тут люди роками живуть без гарячої води, кинуті владою напризволяще. Тут немає навіть дитячого садочка. Проблеми з теплотрасою бере на себе забудовник, та дитячий садок. Хто перетворив це місце на поле битви?

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення