Підлітки закопали тіло загиблого товариша на сміттєзвалищі, а одяг спалили: моторошна історія з Тернопільщини (відео)

Жахаюча драма на Тернопільщині. Мати 17 років чекала на повернення зниклого сина. Жінка ні на мить не втрачала надію побачити його живим. А от найкращі друзі хлопця весь цей час мовчали, що 15-річного Юрія Семенюка вже немає в живих. Мало того, це вони особисто закопали його на сільському сміттєзвалищі.

15-річний Юрій пішов гуляти та не повернувся додому. Сім'я 17 років не втрачала надію. Тоді ще міліція не дуже напружувалася, тому рідні шукали самотужки. Друзі, з якими багато років тому пішов на прогулянку зниклий Юрій вже давно поїхали з країни. А ось одного депортували і він під чарку розповів знайомому страшну таємницю. Як колись у дитинстві 4 хлопців пішли красти кольоровий метал і одного з них, а саме Юрія вдарило струмом, після чого хлопець помер. Підлітки тоді зробили жахливу річ. Вони спалили одяг загиблого, а його самого закопали на сміттєзвалищі за селом. Нетверезий чоловік сказав, що він не може жити з тим тягарем, а коли протверезив, втік з села.

Рідні знайшли кістки загиблого Юрія. Мати не може повірити, що 17 років її Юрко лежав за 2 кілометри від рідної хати. А один з учасників трагедії потім хрестив дитину її старшого сина. Весь час приходив у гості, поки не поїхав за кордон. Знайдені рештки передали експертам.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення