Поліцейський на джипі протаранив автівку з дитиною всередині та намагався втекти: скандал із правоохоронцем на Запоріжжі (відео)

В Мелітополі коп протаранив джипом машину, де їхала родина із маленькою дитиною. А далі відбувається найцікавіше – замість того, аби хоча б поцікавитись, як там люди у розбитій машині, водій намагається втекти. Коли не вдається – замість себе за кермо саджає дружину. І найцікавіше – свідки запевняють – поліцейський був п’яний! Але його керівництво наполягає – тверезий! Подивіться, як ганяють копи і калічать людей.

Ввечері "десятка" з родиною всередині розверталася, за словами її водія, місця. У цей час в автівку влетів джип, за кермом якого свідки події побачили доволі знайоме обличчя. То місцевий поліцейський, а поряд з ним його дружину. У розбитій десятці п'ятеро людей, зокрема і трирічна дівчинка.

Замість того, щоб поцікавитися що із постраждалими, водій джипа спробував втекти. Але не вдалося. Тоді чоловік взагалі вийшов з машини і пересадив за кермо власну дружину.

Віталія Юрченка місцеві знають, як експрацівника ДАІ, а потім і реформованої полії.

За словами свідків, Юрченко хитався, але тест на алкоголь проходити на місці відмовився. Офіційно пресслужба місцевої поліції повідомила про те, що поліцейський був тверезим.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення