Помстився своїм кривдникам: піроман зі стажем спалив два будинки, магазин і розстріляв двох людей (відео)

У селищі Новоданилівка на Запоріжжі агресивний чоловік так розізлився на своїх односельців, що взяв рушницю, бензин і пішов спалювати їхні будинки.

52-річний Володимир настільки конфліктний, що ворогів нажив чи не в кожному дворі. Як про нього відгукуються сусіди: "Хлопчик, трохи хворий на голову". Розповідають, що свого часу він лежав у психлікарні, тому зайвий раз чоловіка не дратували.

Все сталося протягом одного ранку. Спочатку неадекват підпалив будинок і магазин у Новоданилівці. Магазин не вигорів, бо був закритий - вогонь не зміг пробратися крізь металеві двері.

Після цього Володимир сів у авто і поїхав у Малу Токмачку, де живе родина, з якою колись у нього був конфлікт. Він кинув у вікно будинку коктейль Молотова, а коли на вулицю вибігло подружжя - відкрив вогонь. Дріб влучила чоловікові в руку і дивом не ранила його жінку. Дочка, яка вибігла на крик батьків, дістала сильні поранення. Вона отримала ураження дроб’ю багатьох частин тіла: стопи, руки, плечі. За словами лікарів, було кілька десятків дробинок.

Виявляється, Володимир - піроман зі стажем, вже має судимість за аналогічні злочини. Кілька років відсидів за те, що спалив сіно сусідам після сварки.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення