Розстріл в Одесі: небезпечний кілер, чиє обличчя потрапило на камеру, заліг на дно (відео)

Убивство - наче в голлівудському бойовику! Але воно - у спальному районі нашої Одеси. Кілер приїжджає з іншої країни, аби виконати замовлення. Селиться поряд із жертвою, стежить і вичікує на слушний момент у засаді! А потім - розстрілює автоматними чергами, підступно, в спину!

Жорстокий розстріл посеред білого дня зафіксували камери відеоспостереження. Молодик йде та розмовляє телефоном. Раптом, на нього вибігає озброєний чоловік. Жертва одразу все розуміє і намагається втекти, але кілер розстрілює його у спину. Автоматні черги почули всі мешканці навколишніх будинків. Люди повибігали з домівок, а кілер тим часом сів у сріблястий Мерседес. Першими на місце трагедії примчали медики та правоохоронці. Але жертва нападу таки померла. Місцеві примчали з роботи, аби впевнитися, що з дітьми, які часто гуляють в цих дворах, все гаразд. Це справді диво, що автомата черга більше нікого не зачепила.

Обличчя вбивці потрапило на відео. Згодом з'ясували, що нападник 28 - річний громадянин Грузії, який приїхав саме заради вбивства. Аби вчасно втекти, чоловік навіть придбав Мерседес. Цікаво те, що прізвище вбитого та вбивці збігаються. За даними поліції, загиблий мав зв'язки у кримінальному світі.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення