Через кількаразове зростання тарифів хлопець не зміг винаймати житло, тому ось уже півроку живе у хижці, яку збудував своїми руками. Жодних благ цивілізації там немає, але луцький Робінзон ні на що не скаржиться.
Втім, і це помешкання Тарас може втратити. Хлопця попередили, що комунальні служби халупу знесуть і, за іронією долі, зробити це може ЖЕК, в якому він працює двірником
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00