Він роками бив – вона терпіла: батько гамселив 4-місячного малюка головою об ліжко, поки той не перестав дихати (відео)

У Черкаській області сталася сімейна трагедія як наслідок постійної теранії з боку голови родини і постійного терпіння з боку матері. 4-місячний малюк загинув від численних ударів об ліжко.

У селі Летичівка, що на Черкащині, батьки покликали медиків, аби ті врятували їхню дитину. Мовляв немовляті раптово стало зле. Але лікарі, що примчали на порятунок, одразу викликали поліцейських. Адже дитина перед смертю була сильно побита. Як пізніше розповіла матір малюка, у нього сталося 4 крововиливи.

Сусіди розповідають, що не могли передбачити агресію у звичайному сільському будиночку. Зовні родина спокійна. Чоловіку 28 років, дружині - 21 рік. Разом виховували двох малих дітей.

Втім, прабабуся загиблого малюка розповідає, що на її онуку чоловік часто піднімав руку. Рідні вмовляли її піти від чоловіка-садиста. Проте від нього жертва домашнього насилля так і не пішла. Більше того, чоловік "попросив" дружину не розповідати, що сталося у будинку у той злощасний ранок. А саме про те, як він гамселив малюка головою об бильце ліжка, допоки той не перестав дихати. І певний час вона таки мовчала.

Вбивці може загрожувати довічне увя’знення, якщо його провину доведуть.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення