Warning: simplexml_load_file(https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=NYczLuoR46Y&format=xml): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "https://www.youtube.com/oembed?url=https://www.youtube.com/watch?v=NYczLuoR46Y&format=xml" in /usr/home/www/nnovosti.info/web/l-media/includes/functions.php on line 289 Жила у наметі на березі Дніпра, аби не орендувати житло: у Києві жорстоко вбили жінку (відео)

Жила у наметі на березі Дніпра, аби не орендувати житло: у Києві жорстоко вбили жінку (відео)

У зеленій зоні столичної Оболоні відпочивальник виявив скривавлене жіноче тіло з понівеченою головою та шиєю.

no video parsed

Тіло жінки лежало у туристичному наметі на узбережжі Дніпра. Поруч були розкидані її особисті речі.

На нещасній буквально не було живого місця, а все довкола рясно залите її кров’ю. Експерти намагаються встановити, чим молотили жертву. Шия начебто порізана, голова чи то побита каменем, чи то порубана сокирою.

37-річна Оксана працювала у фірмі, яка надає супермаркетам співробітників. Коли у великих магазинах не вистачало касирів - особисто виходила на заміну. Після зміни поверталася у намет на березі. Там вона мешкала не сама. Підозрюваних у загибелі двоє - у компанії цих чоловіків жінку бачили незадовго до загибелі.

загрузка...
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення