Тележурналіст і письменник Костянтин Стогній здійснив небезпечну подорож по слідах таємничої експедиції Аненербе 1930-х років.
У наш час вже ні для кого не секрет, що організація Аненербе вивчала не тільки історію, релігії, символіки і писемність. Фахівців спадщини предків також цікавили окультні науки, магія, гіпноз, телекінез і все те, що офіційна наука заперечує.
Експедиція німців вперше в світі використовувала аерофотозйомку і виявила таке, через що за її керівником Отто Шульц-Кампфхенкелем після війни наввипередки полювали спецслужби США і СРСР. 23-річного вченого в 1935 році призначив керувати групою особисто рейхсфюрер СС Генріх Гіммлер.
Завдання перед експедицією стояло надскладне: проникнути вглиб незвіданих бразильських джунглів на північний схід від гирла Амазонки.
У розмові з одним із аборигенів виявилося, що його дід допомагав експедиції Аненербе. Він навіть зображений на фотографії зі звіту керівника експедиції Гіммлеру. Онук зізнався, що його дід часто розповідав про дивних людей у формі з хрестами. Всього їх було чоловік 30. У них зламалися мотори, і цілий місяць вони намагалися обійти водоспад. Місце це непросте - його використовують шамани, проводячи там свої обряди.
З якою метою прибула експедиція унтерштурмфюрера СС Отто Шульц-Кампфхенкеля в Амазонку? Поки більше питань, ніж відповідей:
За підсумками своєї експедиції Стогній опублікував пригодницький роман «Вовки траву не їдять».
В кінці лютого журналіст і письменник опублікував свій восьмий за рахунком пригодницький роман - книгу «Позивний «Хрест».
31.03.23 | 13:30
31.03.23 | 12:57
30.03.23 | 16:03
30.03.23 | 13:39
30.03.23 | 13:25