Просив $200 тисяч на підкуп членів Комітету ВР: як нардеп вимагав гроші за законодавчі ініціативи (відео)

 YouTUBE

Детективи НАБУ за процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили народному депутату і його посереднику про відкриття для ознайомлення матеріалів справи щодо отримання неправомірної вигоди.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Влітку 2020 року НАБУ отримало оперативну інформацію про існування організованої групи, учасники якої отримують неправомірну вигоду за використання законних повноважень народних депутатів України. Для встановлення всіх учасників злочинного угруповання та оперативного документування їх діяльності НАБУ розробило спеціальну операцію по розкриттю злочинної діяльності організованої групи і включення в її склад детектива "під прикриттям".

Як повідомляє прес-служба НАБУ, детектив "під прикриттям" виконував роль представника іноземної промислової компанії. Познайомившись з одним з учасників угруповання, детектив повідомив йому, що умовою інвестування в Україну є прийняття ряду законодавчих ініціатив про надання підприємствам, що здійснюють утилізацію сміття, "зеленого тарифу" на продаж електроенергії та іншого нормативного регулювання діяльності підприємства.

"За даними слідства, після цього учасник злочину познайомив детектива з народним депутатом України. Під час наступних зустрічей народний обранець попросив передати йому через посередника неправомірну вигоду в сумі 13 тисяч доларів США за внесення пропозицій до проекту Закону України "Про управління відходами" і надалі ще 200 тисяч доларів США для підкупу народних депутатів - членів відповідного Комітету Верховної Ради України ", - повідомляє НАБУ.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення