Кияни повідомляють про кілька вибухів, які пролунали після 08:50. У місцевих телеграм-каналах пишуть, що вибухи чули в районі Софіївської Борщагівки та зі сторони Борисполя. Також очевидці пишуть, що бачили ворожу ракету в районі Вишгороду.
Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба повідомив, що на Київщині працює ППО.
"Залишайтеся в укриттях та безпечних місцях. У жодному разі не фотографуйте місце прильоту та роботу ППО. Пам’ятайте про власну безпеку", - наголосив Кулеба.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55