У школі №141 п'ятикласник побив свою бабусю. Про це повідомляє паблік "Х/Днепр".
Зазначається, що 11-річний хлопчик бив жінку руками по голові, а також до крові розбив їй ніс. Співробітники школи надали жінці першу медичну допомогу.
Поведінка дитини змінилося в цьому році, у вересні хлопчик відвідував шкільного психолога. На даний момент в навчальному закладі працюють співробітники ювенальної превенції.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55