Кабмін заборонив святкування Великодня

Кабінет Міністрів перед Великоднем посилив заборону на проведення релігійних зборів. Про це йдеться в постанові уряду №255 від 2 квітня 2020 року.

У ньому сказано, що до 24 квітня в Україні заборонені всі масові заходи, включаючи релігійні, незалежно від кількості учасників.

Раніше діяв дозволений ліміт у 10 осіб.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський обговорив з Міністерством охорони здоров'я заходи безпеки на Великдень. Українців потрібно убезпечити від епідемії, але вони повинні розуміти, що цей складний час і потрібно оберігати своїх близьких, заявив Володимир Зеленський.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО