Під Львовом змія вкусила юнака на спортивній базі

Під Львовом змія вкусила хлопця під час відпочинку на спортивній базі в селі Орявчик. Потерпілого госпіталізували в Сколівську центральну районну лікарню та помістили в реанімаційне відділення. Про це розповіли в прес-службі Головного управління ДСНС області.

За даними медиків, стан потерпілого - середньої важкості.

Як повідомили рятувальники, інцидент стався увечері 16 червня. Молодий чоловік 1999 року народження відпочивав на спортбазі, коли до нього підповзла змія та вкусила за праву ногу.

Який вид плазуна "попався" юнакові рятувальники не уточнили.

У ДСНС закликали українців дотримуватися заходів безпеки під час відпочинку на природі та дали кілька порад щодо змій і поведінки людини при зустрічі з ними.

Що робити, якщо побачили змію поруч

Раніше повідомляли, що на Тернопільщині змія заповзла прямо в автомобіль.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО