На Тернопільщині змія заповзла прямо в автомобіль (фото)

У місті Заліщики на вулиці Бандери, 28 трапився незвичайний випадок. Як пише місцеве видання "Доба", там прямо в автомобіль заповзла змія, тому власнику атво довелося терміново викликати рятувальників.

Плазун проникнув у двигунний відсік машини. Рятувальники, котрі прибули до місця виклику, спіймали змію (не належить до роду отруйних), вивезли до лісового масиву та випустили.

Мешканців Тернопільщини попереджають про можливу небезпеку при зустрічі з іншими видами змій.

Як вберегтися від укусів змії

  • Побачили змію – не робіть різких рухів і почекайте, поки вона не відповзе, як правило, змія просто не побачить нерухомий об’єкт.
  • Одягайтеся відповідно. Якщо ви відправляєтесь в місцевість, де можуть жити змії – вибирайте одяг, який захистить від укусів. Це довгі штани з щільної тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики.
  • Перевіряйте місце відпочинку. Щоб відлякати змію, перед тим, як сісти на траву, камінь або колода – пошарудіть або постукайте палицею.
  • Не торкайтеся до неперевірених предметів руками. Змії часто ховаються в старих пеньках, під камінням або стовбурами дерев. Саме тому до цих предметів краще не торкатися руками, а користуватися палицею.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення