Погода 8 березня шокує українців

Погода в Україні 8 березня 2020 року шокує жителів країни. У неділю, в Міжнародний жіночий день похолодає, а атмосферний фронт принесе із собою опади. Температура повітря по всій країні відчутно знизиться, а великі хмари закриють ясне небо. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на Facebook.

"В суботу, 7 березня, дощі з'являться в західних і північних областях України. 8 березня західне холодне повітря зрушиться на північну частину України, тому там похолодає на 3-6 градусів. На решті території в неділю буде чудова тепла погода", - повідомила синоптик.

За словами Діденко, в Києві 7 березня почнуть збиратися вологі хмари, але ще буде тепло, а 8 березня в столиці погода очікується на любителя - підуть дощі і відчутно похолоднішає.

Дізнайтеся також, що не можна дарувати жінкам на 8 березня.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО