Стало відомо про стан українців, які потрапили у ДТП в Польщі

У лікувальних закладах Польщі станом на ранок сьогоднішнього дня перебувають 28 українців, які постраждали внаслідок аварії рейсового автобуса Познань-Херсон. З них 9 осіб знаходяться у тяжкому стані. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.

За сприяння консулів 24 особи відправлено до України. На місці працюють представники Генерального консульства України в Любліні.

Нагадаємо, що 6 березня поблизу прикордонного пункту пропуску "Корчова – Краківець" автобус із українцями потрапив у ДТП, внаслідок чого загинуло 5 осіб та 35 осіб були госпіталізовані до лікувальних закладів.

Більше читайте у публікації "Дуже багато жертв: у Польщі автобус з 57 українцями впав з мосту в канаву (фото)".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО