У Кропивницькому педофіл познущався над двома 11-річними дівчатками, яких добре знав

Педофілу, який у Кропивницькому розбещував двох 11-річних дівчат, яких добре знав, суд присудив 5 років ув’язнення. Про це повідомили у Кіровоградській обласній прокуратурі.

"Кіровський районний суд постановив обвинувальний вирок мешканцю Кропивницького, визнавши його винним у вчиненні розпусних дій відносно двох малолітніх дівчат. Вирок суду – 5 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Як встановило слідство, чоловік запросив додому двох знайомих 11-річних дівчат під приводом допомоги по господарству, де і вчинив відносно останніх розпусні дії, які полягали у задоволенні статевої пристрасті на очах дітей.

Нагадаємо, 26 травня у Києві педофіл, який вбив рідного брата, затягнув до квартири 7-річну дівчинку і поглумився над нею.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО