На мітинг людей вивела заборгованість із зарплатні та злидні. У березні на рахунку закладу - «нуль». Держава їх більше не фінансує, а міська скарбниця протягла лише два місяці.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55