Банду угонщиків елітних автомобілів, що тероризувала столицю останнім часом,- затримали! Це сталося цієї ночі, одразу після викрадення чергового автомобіля.
В орендованих гаражах правоохоронці знайшли BMW X-5 та X-6, Лексус, Хонду та Acurу. А от Найцікавіший факт у цій історії: один із злочинців - екс-співробітник Кобри, свого часу - елітного батальйону патрульної служби спецпризначення, що функціонував при колишньому ДАІ.
Подробиці дивіться сьогодні у випуску "Надзвичайних новин" на телеканалі ICTV о 19.25
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55